Журі

Валерій Кузнєцов

засновник студії Decorkuznetsov, брендів Cuba Buba та Smith&Winken

Валерій Кузнєцов – засновник студії Decorkuznetsov, брендів Cuba Buba та Smith&Winken, український предметний дизайнер. За майже тридцять років існування студії Валерій разом з дружиною Катериною створили більше 250 архітектурних та інтер’єрних проєктів, проєкти для 158 міжнародних виставок та здобули дві міжнародні нагороди reddot awards. Валерій був членом Журі та експертом багатьох міжнародних конкурсів, зробив кілька гучних «персоналок», як-то «Дофарбую завтра», «At the feet of the truth», «Flew», «Kobelyaki», а також взяв участь у проєкті «WOW! Ukraine», який був найбільш відвідуваним у 2019-2020 роках.

Юрій Кайгородцев

український архітектор, засновник виробництва PLITOS (вуличні меблі та елементи інтер’єру) та дизайн студії in.Lab architects

Юрій Кайгородцев – український архітектор, засновник виробництва PLITOS (вуличні меблі та елементи інтер’єру) та дизайн студії in.Lab architects, ключовий напрям яких – параметричний дизайн. Навчався у британського архітектора Крістоса Пассаса - виконавчого директора Zaha Hadid Architects. У 2019 році здобув перше місце за інновації на Всеукраїнському конкурсі архітектури та урбаністики UKRAINIAN URBAN AWARDS. Компанія Юрія Кайгородцева розробляла дизайн для світових брендів: - MasterCard - Auchan - IQOS - Buzzi unicem Компанію PLITOS можна ідентифікувати по лавам в ТЦ RiverMall у Києві та ТРЦ Караван в Харкові. Наразі Юрій Кайгородцев розробляє модульні будинки економ-класу для житла українців з меблями конструкторами для зміни сценарієв.

Дмитро Новіков

дизайнер, засновник студії промислового дизайну Dmytro Novikov Design

Дмитро Новіков – дизайнер, засновник студії промислового дизайну Dmytro Novikov Design. Принциповими напрямками студії є транспортний, промисловий, графічний та бренд дизайн, що дає змогу разом із замовником створювати функціональний, привабливий, а головне унікальний продукт. Сучасний промисловий дизайн – це найважливіший компонент стратегії виробництва, оскільки його якості стимулюють, приваблюють і мотивують споживача. Спираючись на людські, ринкові та технологічні чинники, Dmytro Novikov Design проєктує результативні продукти виробництва. Постійно аналізуючи сучасні тенденції та пам’ятаючи про минуле, промисловий дизайн може визначати майбутнє, що формує нові можливості та стратегії для виробника, який зацікавлений в успіху своєї справи. Українським і світовим клієнтам Dmytro Novikov Design пропонує унікальні в Україні професійні послуги в галузі промислового та графічного дизайну.

Олег Волосовський

архітектор, засновник студії LOFT BURO

Олег Волосовський – архітектор, засновник студії LOFT BURO. Має досвід роботи театральним зудожником-постановником Театра Романа Віктюка. За більш ніж двадцять років свого існування студія LOFT BURO зробила сотні проєктів та здобула багато престижних нагород. Передусім LOFT BURO та Олег Волосовський відомі комерційними та HoReCa інтер’єрами, серед яких – ресторани Marocana, CHI, «Остання Баррикада», Porto Maltese та багато інших. Майже для всіх своїх проєктів Олег Волосовський та команда LOFT BURO проєктують меблі, які виготовляються кастомізовано.

Володимир Погорельчук

професор Харківської Академії Дизайну та Мистецтв

Володимир Погорельчук – дизайнер, професор Харківської Академії Дизайну та Мистецтв, Заслужений Діяч мистецтв України, голова харківського відділення Спілки Дизайнерів України.