ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНКУРСУ U-TOUCH

17.01.2023

17 cічня 2023 у Києві відбулась презентація міжнародного конкурсу U-TOUCH на кращі корпусні меблі для колекції ’45 Concept’ компанії GARDI.

Українські архітектори, предметні дизайнери та меблевикі дізналися про ідею та умови конкурсу, а також склад журі від кураторки Олександри Герасімової (Gerasimova Agency).

Дійсно крутими лайфхаками щодо способів пошуку INSPIRATION як методології розробки проєктів поділився амбасадор бренду GARDI та IED, член журі конкурсу, дизайнер Дмитро Новіков (Dmytro Novikov Design).

А архітектор Юрій Кайгородцев (in.LAB Architects / in.LAB School / PLITOS), який також є членом журі UTOUCH, зробив захоплюючу презентацію про параметричний дизайн, нейромережі та reECO-тренд у архітектурі та дизайні.

Навіть “локальний блекаут” не завадив теплій атмосфері вечора, тож Дмитро Новіков імпровізував при ліхтариках, поки не відновили світло. Зрештою гості дійшли висновку, що то була найромантичніша презентація за весь час!

Тож конкурс UTOUCH стартував, і ми запрошуємо українських архітекторів, дизайнерів та меблевиків взяти в ньому участь! Дізнатися про умови конкурсу, вибір матеріалів та фактур для проєктів, а також подати свої роботи онлайн можна на Головній сторінці сайту http://utouch.com.ua

Дедлайн подачи робіт: 31 березня 2023

За інформацією, розкладом актуальних заходів та оновленнями щодо конкурсу слідкуйте на сторінці Організатора конкурсу UTOUCHGerasimova Agency https://www.facebook.com/gsmvagency/

Фото: Андрій Посонський